سلام خدای مهربونم سلام به تو که فقط باید به تو گفت خدا به تو گفت الله نه کس دیگه ای تویی که ما رو آفریدی و چه امید ها نسبت به ما بنده هات داشتی که آره این رشد میکنه این میتونه یه چیز منحصر به فردی رو خلق کنه این میتونه جانشین من روی زمین باشه این میتونه نماد خدایی بودن من با رفتارش باشه و چقدر برای خودت داستان ها ساختی که انسانهایی رو خلق کردم که قطعا زحمات منو جبران میکنن و قدرشناسم خواهند بود اما افسوس وقتی که با واقعیت مواجه میشیم میبینیم که هشت میلیارد آدم روی این کره خاکی هست و فقط به تعداد انگشتان دست هست که میتونن به معنای واقعی کلمه انسان باشن و مثل انسان زندگی کنن. خدایا من از بابت تمام اشتباهاتم از تو عذر میخوام بابت تموم ندونم کاریام و بابت تموم بد وبیراه های کم فهمیم. منو ببخش که اگه جایی تو را با نگاهم و رفتارم ناامید کردم اما خدایا نمیخوام خودم و اشتباهاتم رو توجیه کنم که اگه اون اشتباه ما باعث آموختن درسی به ما شده باشه که قطعا ارزش داشته ولی همیشه یادت بمونه که ما بنده های تو هستیم همانقدر که تو قوی و بزرگ هستی ما ضعیف و کوچک هستیم. گمان نبر که ما میتونیم بدون تو زندگی کنیم و خوشحال باشیم نه اینطور نیست ما همه در توهم زندگی میکنیم در توهم خوشبختی در توهم خوشحالی در توهم سعادت. نمیدونم کی بالاخره یه روز میفهمیم که ما خیال میکردیم که خوشبختیم اون هم به خاطر درک پایین ما از خودمون و جهان هستی و اطرافمون ای خدای مهربونم اینا رو میگم تا بدونی که من اعتراف میکنم که فقط دست و نگاه تو میتونه همه ی مارو نجات بده و حال همه ی ما رو خوب بکنه خدای ماهم اگر تو باشی همه چیز ممکن میشود همیشه عاشق این آیه از سوره یاسین بودم که میگه" فرمان او چنین است که هر گاه چیزی را اراده کند تنها به آن می گوید موجود باش آن نیز بی درنگ موجود میشود" آره شاید درک این آیه واسه ما سخت باشه اما حقیقت همینه خدا فقط میگه موجود باش به همین سادگی. خدایا من از تو میخوام به حق امشب که شب نوزدهم رمضان هست و برای تو این شبها خیلی عزیزه که برایم همان را مقدر کنی که تو بخوای و صلاح بدانی من خیلی چیزهارو میخوام که از خوب یا بد بودنشون آگاهی ندارم اما تو خدای من هستی و بیشتر از هر کس دیگه ای میخوای که من خوشبخت بشم و بهترین هارو برای من میخوای واسه همینم چاره ای نمیبینم جز اینکه بگم هر چی که تو صلاح بدونی من هم همان را میخوام که قطعا تو برترین ها را برایم رقم خواهی زد.

خدای مهربونم بدون که خیلی دوستت دارم و بدون که اگه گاهی دیوونه بازی در میارم دست خودم نیست تو که خدای من هستی منو درکم کن و مثل همیشه کنارم باش و حمایتم کن که همین نگاه پر مهر تو برای من دنیا دنیا ارزش دارد.

التماس دعا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها