شاید خنده دار باشد اِنقدر شخصیت آریا داور برنامه عصر جدید برای من جذاب و دوست داشتنی است که تمام فکر وذهنم را اِشغال کرده است.

نمیدانم شاید بعد ها بابت این احساس خنده ام بگیرد و به حال خودم تاسف بخورم اما واقعیت این است که من نمیتوانم این احساس رو تغییر بدهم و دلم هم نمیخواهد که برایش تلاشی بکنم.

شاید بهتر باشد که در این جور مواقع ابراز احساسات خالصانه تان را برایش در نامه ای بنویسید تا احساستان تخلیه ذهنی و روحی بشود و حالا که شخصی پیدا شده که شخصیتی جذابی از دید شما دارد از صفاتی که در شخصیتش میبینید وام بگیرید و در خودتان تقویت کنید که صفت سخت گیر بودن آریا نسبت به خودش برای من خیلی اهمیت داره و چقدر این صفت میتونه برای من راحت طلب و کمی تنبل مفید باشه واقعا باید ازش ممنون باشم. هر چند الگوها در زندگی تغییر میکنند به شرطی که من به صفات دلخواهم برسم.

نمیدانم شاید تصمیم گرفتم با همین شخصیت داستان هایم را بنویسم اِنقدر بنویسم که از این شخصیت سیر بشم و هیچ عطشی در من نماند.

قطعا ورود هر شخص و هر چیزی در زندگی ما بی حکمت نیست و اگر خوب نگاه کنیم میتوانیم به نفع خودمون از این شرایط استفاده کنیم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها